Bursaspor Forma Fiyatları Ne Kadar

1965 yılında kurulan Bursa şehrinin takımı Bursaspor her yeni sezonda yeni tip formalarını tanıtır. Her yeni sezon taraftarların istekleri de göz önüne alınarak tasarlanan formalar tanıtımları yapıldıktan sonra satış noktalarına götürülür ve satışa sunulur. Bursaspor forma tasarımları her yıl yenilenen bir yapıya sahiptir. Bu nedenle taraftarlar er yıl farklı bir forma tasarımı görerek yeni formadan satın almak isterler.

Bursaspor Forma

Bursaspor forma satışı kapsamında dönem dönem bazı kampanyalar da düzenlenir. Takımın resmi internet sitesinden duyurulan kampanyalar ile formaları lisanslı fiyatlarından çok daha düşük fiyatlara satın almak mümkün olur. Bursaspor store üzerinden alabilirsiniz.

Bursapor Forma Nerede Satılır?

Bursaspor forma satışları genellikle kulübün resmî sitesinden yapılır. Bunun yanı sıra Bursa’da mağazalarda da forma satışına rastlamak mümkündür. Lisanslı olarak satışa sunulan formalar her iki seçenekte de aynı fiyat aralığına sahiptir. Taraftarlar hem resmi siteden hem lisanslı bahis sitelerinden hem de store mağazasından formaları aynı fiyata temin edebilirler. Ancak internet üzerinden gerçekleşen satışlarda kimi zaman bazı kampanyalar yapılması söz konusu olur. Bu durumda formalar daha düşük fiyata satın alınabilir.

bursaspor forma tasarim
bursaspor forma tasarım 2020

Resmi olarak satış yapılan yerlerden farklı olarak bazı bireysel mağazalar da bu formaları satışa çıkartabilir. Bursaspor logo bulunan formalar tercih ediliyor. Kimi mağazalarda fiyatlar aynı olurken, kimi mağazalarda fiyat aralığının biraz daha yükseldiği gözlemlenebilir. Bu mağazalarda satılan ürünlerin lisanslı olup olmadığı hakkında bilgi sahibi olmak da ayrıca değinmek gereken konulardan biridir.

Bursaspor Forma Fiyatı Ne Kadar?

Bursaspor forma fiyatı, her yıl yeniden belirlenir. Her yıl meydana gelen ekonomik şartlara bağlı olarak düşen ya da yükselen forma fiyatları 2020 yılı için 109.00 Türk lirası olarak belirlenmiştir. Bir önceki yıl 99.00 Türk lirası olan formalar bu yıl için fiyat anlamında biraz daha yükselmiş görülüyor.
Bu fiyatlar tamamen resmî ve lisanslı ürünler için geçerli olurken lisanssız ürünlerin fiyatları doğal olarak biraz daha düşüktür. Kulübün internet sitesi ya da store mağazaları aracılığı ile satılan Bursaspor formaları bu ücretler karşılığında tamamen orijinal olacak şekilde taraftarlara sunulur. Kulübün yeni sezon forma tasarımları da yine bu yollarla incelenebilir.

You May Also Like

Leave a Reply